25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Про хід підготовки до весняно-польових робіт

01.03.2013

28 лютого у залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-нарада «Про хід підготовки сільськогосподарських підприємств Дергачівського району до весняно-польових робіт», на якому були присутні голова райдержадміністрації Андрій Руденко, його радник з економічних питань Іван Загній та керівники сільськогосподарських підприємств Дергачівщини.

На нараді обговорювалися плани на посівний сезон, який почнеться з першого квітня, та проблемні питання аграрного комплексу району. З доповідями виступили М. А. Іщенко, начальник управління агропромислового розвитку РДА, Я.Ю. Зінченко, представник Всеукраїнського банку розвитку, О.А. Красніков, менеджер з питань регіонального розвитку Дергачівської продовольчо-зернової корпорації України, О.С . Писаренко, заступник голови облдержадміністрації та депутат Харківської обласної ради, О.О. Ісаєнко, заступник директора з наукових питань Харківської області державного центру експертизи сортів рослин. Присутні обговорювали: готовність сільськогосподарської техніки, наявність паливно-мастильних матеріалів посівного фонду, заробітню плату працівників сільгосппідприємств, та обробку ґрунту. Керівникам сільгосппідприємств були запропоновані нові сорти різних посівних культур.

Слід зазначити, що сільськогосподарські підприємства району до початку посівних робіт майже готові, але залишилося вирішити ще декілька питань. Андрій Руденко зазначив, що при виникненні проблем, він та відповідні служби будуть оперативно реагувати і докладати всіх зусиль, щоб їх уникнути.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua