18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Дружній візит до територіального центру м. Харкова

28.02.2013

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської райдержадміністрації працює відділення соціально-побутової адаптації. 21 лютого підопічні територіального центру м. Дергачі учасники співочого гуртка «Коло життя» завітали до територіального центру Київського району м. Харкова. Свято, яке відбулося, було присвячене дню Захисника Вітчизни. Учасники клубу «Вторая молодость» м. Харкова, були вдячними слухачами. У виконанні співочого гуртка «Коло життя» пролунали пісні воєнних років, тематичні та жартівливі пісні. На протязі двох годин підопічні з захопленням слухали пісні у виконанні співочого гуртка, підспівували якщо чули знайомі пісні та щиро аплодували. Після виступу працівники територіального центру м. Харкова були дуже задоволені такою цікавою зустріччю, дякували гостям та пропонували продовжувати зустрічі та спілкування.

Адміністрація територіального центру дуже вдячна за матеріальну підтримку в.о. голови Пересічанської селищної ради Стріляній Ларисі Михайлівні.

З березня 2012 року – за Пересічним закріплений соціальний працівник Катуніна Ніна Михайлівна, яка займається з одинокими людьми похилого віку, пенсіонерами та інвалідами старше 18 років.

Усім бажаючим завітати до територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської райдержадміністрації (по Пересічанській селищній раді) звертатися до Будинку культури с. Пересічне.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua