25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відкритий фестиваль-конкурсу дитячої та юнацької творчості

05.02.2013

2 та 3 лютого 2013 року в Дергачівському районному Будинку культури пройшли конкурсні дні (номінація вокал) відкритого фестивалю – конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти»

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» проводиться щорічно, збираючи дітей та підлітків віком від 4 до 18 років. Виконавці змагаються в двох номінаціях: вокал (соло, дует, тріо, ансамблі), хореографія (бальний, народний, естрадний танок). Популярність конкурсу з року в рік збільшується, про що свідчить збільшення кількості учасників.

Конкурсна програма з вокалу проходила 2 та 3 лютого. У фестивалі-конкурсі з номінації «вокал» взяли участь конкурсанти з різних куточків Харківської області: Сахновщанського, Балакліївського, Ізюмського, Харківського, Близнюківського районів. Компетентне журі визначило переможців які пройшли у фінал. Всього учасників у цій номінації – 136, до фіналу пройшли конкурсанти з Дергачівського, Сахновщанського, Харківського, Балакліївського, Близнюківського районів, а також конкурсанти з ближнього зарубіжжя : м. Орел, м. Грайворон Російської Федерації, які пройшли відбір за системою он-лайн.

9 лютого 2013 року в приміщенні Дергачівського районного Будинку культури» відбудеться конкурсна програма в номінації «хореографія» відкритого фестивалю – конкурсу «Музи і діти». Всього у двох номінаціях – 245 учасників. Тож, бажаємо учасникам успішних виступів.

Фінал відбудеться 17 березня 2013 конкурсанти будуть боротися за звання лауреатів І, ІІ та ІІІ ступеня, переможці отримують дипломи лауреатів та спеціальні подарунки.

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» зігріває душі дітей та молоді, збирає юні таланти і всіх тих, чиї серця готові надати допомогу майбутнім зіркам.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua