18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

В Дергачівському районі новий голова – Руденко Андрій

20.02.2013

19 грудня голова Харківської облдержадміністрації Добкін М.М. представив активу району нового голову райдержадміністрації, Руденка Андрія Івановича.

У своєму зверненні до дергачівців Михайло Маркович наголосив: «Дергачівський район – один з найбільших на Харківщині і має стратегічне значення для реалізації завдань, які ставить Президент України Віктор Янукович в плані соціально-економічного розвитку країни. Внесок Дергачівського району в економічний розвиток області дуже великий. Андрій Руденко – людина в державній владі нова, але у нього є досвід керівництва багатотисячним колективом. Крім того, пропонуючи його кандидатуру на посаду голови Дергачівської районної державної адміністрації, я враховував його життєві амбіції та вміння об’єднувати навколо себе людей. Я впевнений, що він зможе об’єднати навколо себе всіх фахівців, які здатні укріпити команду Дергачівської райдержадміністрації».

Глава області також окреслив першочергові завдання для новообраного голови, це – вирішення проблем з очищенням і подачею води, водовідведенням, газифікацією, екологічні та транспортні питання.

Андрій Іванович, у свою чергу, сказав: «Для мене найголовніший показник роботи будь-якого керівника – це довіра людей. Тому для людей ми і будемо працювати».

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua