21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Робочий візит Швидкої Ірини Іванівни і Тимошенко Поліни

07.12.2012

30 листопада Дергачівський район з робочим візитом відвідали Швидка І. І. – начальник відділу з питань розвитку центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України та заступник директора Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тимошенко П.Б. У робочій нараді зі спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи Дергачівського РЦСССДМ взяв участь голова Дергачівської райдержадміністрації В.В.Алексейчук. На нараді було обговорено стан реалізації соціальних ініціатив Президента України в частині введення посад фахівців із соціальної роботи, організаційно – правові аспекти їх діяльності та перспективи розвитку установи на 2013 рік.

Так, основним завданням фахівців є залучення потенціалу громади до вирішення соціальних проблем сімей, дітей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно. Особливо це стосується сільського населення, де соціальні проблеми суспільства виражені найгостріше. Однак, один в полі – не воїн. І сьогодні, коли за багато років вперше держава визнала ці проблеми як пріоритетні, потрібна консолідація всіх, хто причетний до роботи з сім’ями та дітьми в межах своїх повноважень. А крім того, потребує чуйного і милосердного ставлення кожного з нас до чужої біди як людини і громадянина.

Напередодні Дня місцевого самоврядування поздоровляємо всіх, хто вважає це свято своїм, бажаємо, щоб надійними супутниками Вам стали розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua