25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Робота спостережної комісії в дії

13.12.2012

13 грудня у рамках проведення тижня права у ДВК № 109 відбулася зустріч засуджених зі членами спостережної комісії.

На зустрічі були присутні секретар спостережної комісії Гуріна В.В. і провідний спеціаліст районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шаповал А.М., а також старший інспектор групи соціально-виховної та психологічної роботи, старший лейтенант внутрішньої служби Доценко В.В.

В ході зустрічі секретар спостережної комісії Гуріна В.В. розповіла про роботу комісії, про завдання які стоять перед членами комісії. Безпосередньо кожен з засуджених має право звернутися на прийом до члена комісії, кожен хто в складі комісії надасть консультацію з тих чи інших питань. Під час зустрічі засуджені цікавилися можливістю отримати юридичні консультації з особистих питань. Також обговорювалися питання можливості отримати консультації з питань працевлаштування та соціальних пільг.

Шаповал А.М., психолог, провідний спеціаліст районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привезла для перегляду фільм «Станція призначення – життя» (про торгівлю людьми) і після перегляду провела бесіду з засудженими.

Підчас візиту до ДВК секретарем спостережної було обстежено медико-санітарне забезпечення засуджених та кімнату зберігання та прийому їжі. Після обстеження було складено протокол.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua