18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

"Любиш Україну! Споживай чисту енергію!"

08.02.2012

Серед номінацій – конкурси малюнків і девізів та слоганів; конкурс виробів: друге життя речей. У ньому взяли участь діти 2 вікових категорій: з 6 до 11 років та з 12 до 16 років. До районного оргкомітету було подано 221 роботу за номінаціями «Малюнки» — 112, «Девізи та слогани» — 53, «Вироби: друге життя речей» — 56. Світ дитячих захоплень не знав меж, але найголовніше – бачення дітей у переробці вторинних речей, які повсякчас оточують нас у побуті – пластик, поліетилен, залізні банки, фантики з-під цукерок, непотрібні газети, склотара, лампи, які стали непригодні для використання в побуті тощо. А які чудові іграшки були виготовлені школярами, а найчудовіші павуси та комахи Царства Фауни стали прикрасою районної виставки. 
Високий виконавський рівень носять роботи учнів Пересічанської ЗШ (директор В.О.Лузан), Дергачівського ліцею №2 (директор О.П.Остапенко), Дергачівської гімназії №3 (директор О.А.Калашник), Козачолопанського НВК (директор Т.А.Дударева), Вільшанської ЗШ (директор Л.М.Михайлусь), Подвірського НВК (директор С.А.Резнікова), Токарівського НВК (директор Р.П.Хоменко), Безруківського НВК (директор Ю.М.Безрук), Прудянської ЗШ (директор Л.М.Груздева). Серед закладів, який не брав участі – Русько-Лозівська ЗШ (директор В.Й.Безязичний). 
Кращі з кращих – 63 роботи направлені до м.Києва для участі у Всеукраїнському конкурсі. Відправляючи роботи, голова районного журі, начальник відділу освіти Т.В.Малиніна мовила: «Чекатиму з перемогою».

Автор: О.Островерх

Источник: www.dvisti.at.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua