18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Урочисті проводи до лав Збройних Сил України

08.10.2012

4 жовтня 2012 року у VIP-залі Дергачівського районного Будинку культури відбулися урочисті проводи призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.Привітати юнаків та їх батьків завітали голова Дергачівської районної ради М.І.Бушев, голова Дергачівської райдержадміністрації В.В.Алексейчук, перший заступник голови райдержадміністрації П.А.Каверзін, депутат Харківської обласної ради В.М.Кацуба, заступник військового комісара Харківського обласного військового комісаріату – начальник відділу обліково-призовної роботи, полковник Ю.Л.Калгушкін, Дергачівський міський голова О.В.Лисицький, сільські та селищні голови, голова Дергачівської районної організації ветеранів України О.М.Калашник, ветерани Великої Вітчизняної війни П.Ю.Касатонов та Г.К.Зеленський.

У своїй вітальній промові голова Дергачівської районної ради М.І.Бушев побажав майбутнім захисникам Вітчизни з честю виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною, сумлінно нести військову службу та повернутися здоровими і неушкодженими до свої рідних і близьких.

З вітальними словами виступила мама одного з призовників, яка побажала всім юнакам успішної служби і попросила якомога частіше писати листи додому.

Голови сільських, селищних та міської рад вручили майбутнім захисникам Вітчизни пам’ятні подарунки.

На благу справу служіння Україні призовників благословив настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Дергачі отець Василій.

По закінченню свята для присутніх було організовано музичні подарунки від самодіяльних колективів Дергачівського районного Будинку культури.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua