25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Підписання угоди

25.09.2012

21 вересня в урочистій атмосфері була підписана угода про співпрацю між кандидатом по мажоритарному округу № 175 Кацубою В.М і обласними організаціями ветеранів України, «Союз Чорнобиль України» і «Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)».

У заході взяли участь кандидат у народні депутати україни, депутат обласної ради Кацуба В.М., голова обласної організації ветеранів України Хіневич А.П., голова обласної організації «Союз Чорнобиль України» Вінник А.І., начальник управління внутрішньої політики облдержадміністрації Зінченко В.А., голова райдержадміністрації Алексейчук В.В., заступник голови райдержадміністрації Малиніна Т.В., голова районної ради Бушев М.І. а також делегації районних організацій ветеранів, «чорнобильців» і «афганців».

У ході заходу перед зібранням виступили керівники обласних громадських організацій Хіневич А.П., Вінник А.І., у своїх промовах вони розповіли про подальшу співпрацю з кандидатом.

Калашник О.М., голова районної організації ветеранів та Лузан В.О., член правління районної організації ветеранів Афганістану, у своїх виступах розповіли про заходи, що вже реалізовані у районі за ініціативи Кацуби В.М.

Наприкінці виступів до всіх присутніх звернувся кандидат у народні депутати Кацуба В. М. і виклав мету цієї угоди – відстоювання інтересів членів вищезазначених громадських організацій.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua