25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Виїзне засідання спостережної комісії

12.09.2012

Виїзне засідання спостережної комісії10 вересня спостережна комісії при Дергачівській районній адміністрації провела планове виїзне засідання. Метою засідання було ознайомити з роботою ВК нових членів спостережної, що були введені до складу розпорядженням голови від 9 липня 2012 р. № 495.

Спостережна комісії майже у повному складі відвідала Дергачівську ВК № 109 і Курязьку виховну колонію та провела там виїзне засідання.

На засіданні було обговорено та затверджено графік прийому засуджених членами спостережної комісії. Вирішено, що кожен четвер буде проводитися прийом громадян одним із представників спостережної з питань, що визначені по розподілу обов’язків між членами названої комісії.

В ході засідання начальники ВК № 109 та Курязької виховної ознайомили з умовами перебування засуджених та вихованців закладів. Було відвідані приміщення, де проживають, працюють, проводять дозвілля засуджені, проведено обстеження їдалень і медичних частин обох закладів, про що складені протоколи.

Начальники установ докладно розповіли про турботи та проблеми закладів, було вирішено розробити і затвердити план спільних заходів. До цього плану буде включено перелік болючих питань, які потребують вирішення на рівні органів виконавчої та місцевої влади.

Спільна робота з виправними закладами і надалі буде одним із пріоритетних напрямків роботи спостережної комісії.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua