25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Урочиста зустріч з бронзовою призеркою Літніх Олімпійських ігор – 2012 Юлією Калиною

05.09.2012

3 вересня 2012 року в Харківській державній зооветеринарній академії відбулася урочиста зустріч керівництва Дергачівського району з бронзовою призеркою Літніх Олімпійських ігор – 2012 у Лондоні Юлією Калиною.Місце проведення цієї визначної для Дергачівської землі події було обрано не випадково, адже Юлія Калина є саме студенткою Харківської державної зооветеринарної академії.

 

На урочистій зустрічі були присутні голова Дергачівської районної ради М.І.Бушев, голова Дергачівської райдержадміністрації В.В.Алексейчук, Малоданилівський селищний голова А.П.Вєліканов, ректор Харківської державної зооветеринарної академії В.О.Головко, викладачі, працівники та студенти Академії.

урочиста зустріч з бронзовою призеркою Літніх Олімпійських ігор – 2012 Юлією Калиною

У своєму вітальному слові голова Дергачівської районної ради М.І.Бушев відзначив, що подібний успіх Юлії Калини – це непересічна подія для всього Дергачівського району і неабиякий привід для гордості за наш район та наших земляків.

За високі досягнення у спорті, за сприяння у формуванні здорового способу життя та за формування позитивного іміджу Дергачівського району на міжнародній арені, М.І.Бушев нагородив призерку Олімпійських ігор цінним подарунком (годинником) голови Дергачівської районної ради.

Приємний подарунок зробив олімпійці ректор Харківської державної зооветеринарної академії. В.О.Головко вручив Юлії Калині диплом про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр", який Юлія не одержала вчасно через приємну та відповідальну причину – участь у Олімпійських змаганнях.

По закінченні свята Юлія Калина та керівництво району зайняли свої місця у глядацькій залі, де змогли насолодитися чудовою концертною програмою, організованою студентами Харківської державної зооветеринарної академії.

Источник: www.rayrada.gov.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua