24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Про проведення ХVІІІ сесії районної ради VІ скликання 20 березня 2012 року

09.02.2012

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 лютого 2012 року № 16

 

Про скликання ХVІІІ сесії
районної ради VІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХVІІІ сесію районної ради VІ скликання з 14 лютого 2012 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХVІІІ сесії районної ради VІ скликання 20 березня 2012 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення позачергової ХV сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 28 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік» (зі змінами).

2. Про звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Дергачівського району, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень, за 2011 рік.

3. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.

4. Про звіт щодо реалізації Стратегії сталого розвитку Дергачівського району до 2020 року, затвердженої рішенням V сесії районної ради VІ скликання від 18 лютого 2011 року, в 2011 році.

5. Про внесення доповнень до заходів щодо реалізації районної Програми «Здоров"я Дергачівщини» на 2009-2012 роки, затвердженої рішенням XLIV сесії V скликання від 13 лютого 2009 року.

6. Про встановлення вартості харчування дітей у навчальних закладах, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, у 2012 році.

7. Про стан зайнятості населення Дергачівського району в 2011 році.

8. Про визначення умов оплати праці голови районної ради.

9. Про визначення умов оплати праці заступника голови районної ради.

10. Про ефективність використання державної, комунальної та спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста Дергачівського району.

11. Про затвердження Порядку розгляду питань, пов’язаних з розробленням детальних планів території за межами населених пунктів Дергачівського району.

12. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, що підлягають продажу шляхом викупу, на 2012 рік.

13. Про надання згоди Харківському обласному комунальному підприємству «Дирекція розвитку інфраструктури території» на списання монітора Samsung SyneMaster 753DFX S, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району.

14. Про ліквідацію районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ЗАТ «Укомлайн».

16. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини» і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХVІІІ сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                       М.І. Бушев

Источник: www.rayrada.gov.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua