18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Урочистості до свят

23.08.2012

Урочистості до свят23 серпня відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, 21-ї річниці незалежності України та 69-ї річниці визволення Дергачівського району від фашистських загарбників.

Урочистості почалися підняттям Державного Прапора України на майданчику перед будинком культури. Право підняття прапора було надано депутату районної ради Поліщуку І.С.

У районному Будинку культури було продовжено урочистості. Голова райдержадміністрації Алексейчук В.В. та голова районної ради Бушев М.І. привітали громаду зі святами та вручили відзнаки «Почесний громадянин району» депутату обласної ради Кацубі В.М. та ветерану Великої Вітчизняної війни Касатонову П.Ю.

На урочистостях керівники району та нагороджені почесні громадяни вручили посвідчення, нагрудні знаки «Мати-героїня» та подарунки 9 жінкам. Ветеранам Великої Вітчизняної війни було вручено квіти. Від громади дергачівців делегація, у складі якої були представники ветеранів, молоді, освіти і медицини, поклала кошик квітів до підніжжя монументу на Національному меморіальному комплексі «Висота маршала І.С. Конєва».

Урочистості до свят

Урочистості закінчилися святковим концертом.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua