24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Робочій візит губернатора на Дергачівщину.

18.08.2012

робочій візит губернатора на Дергачівщину.15 серпня Дергачівщину відвідав голова Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкін.

День розпочався зі знайомства губернатора із роботою ТОВ «Чигринов», яке спеціалізується на виготовленнідесертів. Михайло Маркович побував на виробництві й на власні очі побачив процес виготовлення продукції.

Наступним об’єктом на шляху прямування голови облдержадміністрації став Дергачівський НВК «ЗШ-ДЗ». До закладу він прибув у супроводі голови райдержадміністрації В.В. Алексейчука, голови районної ради М.І. Бушева, депутата Харківської обласної ради В.М. Кацуби та міського голови О.В. Лисицького. Зустрічали почесних гостей начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Р.В. Шаповал, заступник голови райдержадміністрації Т.В. Малиніна, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.І.-Є. Синюгіна, директор Дергачівського НВК Н.О. Зєнькова та педагогічний колектив. Ніна Олексіївна ознайомила присутніх зі станом підготовки навчального закладу до нового навчального року, а також було здійснено огляд реконструкції другої черги дошкільного закладу, який із 1 вересня чекає на своїх маленьких вихованців. Директор НВК«ЗШ-ДЗ» від щирого серця подякувала попередньому голові райдержадміністрації, депутату Харківської обласної ради В.М. Кацубі, саме завдяки його вольовому рішенню Дергачівська перша стала НВК, а також усьому керівництву району і області за допомогу.

У районному Будинку культури на гостей із області вже чекала громада району. У вступній промові Михайло Маркович зазначив, що навести лад у регіоні можливо лише спільними зусиллями його мешканців. Одним із головних завдань, на якому зупинився губернатор, було збереження тих темпів, які вдалося досягти в усіх галузях, адже Харківська область зараз знаходиться у числі лідерів. У ході зустрічі мешканці Дергачівщини мали можливість поставити свої питання та наголосити на проблемах, що їх турбують.

робочій візит губернатора на Дергачівщину.Приємним завершенням зустрічі у районному Будинку культури стало урочисте вручення держактів на землю 15 мешканцям району.

Провів Михайло Маркович й особистий прийом громадян, на якому були озвучені проблеми будівництва Пересічанського дошкільного закладу, про надання матеріальної допомоги на лікування хворої дитини, доведено до відома про порушення вимог санітарного законодавства під час здійснення господарської діяльності приватним підприємством, а також про незадовільну якість питної води.

А далі голова облдержадміністрації взяв участь в урочистих заходах з нагоди відкриття газопроводу у Польовій. І після урочистого запалення факелу керівників області та району запросила до себе гостинна родина Гаврюшенків та Полівський сільський голова І.В. Токаренко.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua