18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Робоча поїздка голови Дергачівської районної ради Бушева М.І. до селища Козача Лопань

16.02.2012

Робоча поїздка голови Дергачівської районної ради до селища Козача ЛопаньГолова Дергачівської районної ради Бушев Михайло Іванович здійснив робочу поїздку до селища Козача Лопань, Дергачівського району, де зустрівся з селищним головою Задоренком В’ячеславом Валентиновичем, його заступником Рубаном Олександром Миколайовичем та головою ветеранської організації в селищі К.Лопань, Міняйло Олександром Андрійовичем.
В ході зустрічі Михайло Іванович Бушев обговорив із керівництвом селища актуальні питання з життя району, та власно селища Козача Лопань. Бушев М.І. зосередив увагу на виконані плану соціально-економічного розвитку району в 2011 році, а також обговорив хід реалізації основних районних проектів і програм на 2012 рік, а саме «Зробимо наш район квітучим», «Спорт для всіх», «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування», «Друга фаза міжнародного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», «Обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та інших.

Також в ході робочої поїздки голова районної ради разом із селищним головою та головою ветеранської організації в К.Лопані, відвідав матір загиблого в Афганістані воїна – інтернаціоналіста Соклакову Олександру Олександрівну, Михайло Іванович Бушев висловив від усіх органів самоврядування району велику подяку за сина, вручив харчовий набір, та виразив глибоке співчуття, що Соклаков Микола Сергійович назавжди не повернувся додому з Афганістану.

Источник: www.rayrada.gov.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua