18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відбулася нарада з завідувачами районних бібліотек Дергачівського району

10.02.2012

Відбулася нарада з завідувачами районних бібліотек Дергачівського районуГолова Дергачівської районної ради М.І. Бушев провів нараду з завідувачами районних бібліотек, де проінформував про виконання плану соціально-економічного розвитку району в 2011 році, а також обговорив хід реалізації основних районних проектів і програм на 2012р.

Він підкреслив планове і послідовне виконання депутатами районної ради, місцевих рад, сільськими, селищними, міським головами, взятих на себе зобов’язань, положень передвиборчої програми Президента України В.ЯНУКОВИЧА “Україна для людей”,та місцевих програм територіального розвитку, а саме «Зробимо наш район квітучим», «Спорт для всіх» та інші.

В ході проведення наради Михайло Іванович Бушев ознайомив учасників з пріоритетами перспективного розвитку Дергачівського району, планами роботи місцевих рад, поточними показниками ресурсного забезпечення місцевих цільових програм, рівнем бюджетного фінансування заходів соціально-економічного розвитку конкретних населених пунктів.
Голова районної ради зосередив увагу аудиторії на злагодженій і скоординованій роботі депутатів усіх рівнів та голів сіл, селищ, міста, результатом якої є позитивна динаміка розвитку територіальних громад Дергачівського району.

Источник: www.rayrada.gov.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua