18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Ми – господарі ЄВРО - 2012

09.04.2012

Ми – господарі ЄВРО - 2012Під таким гаслом нещодавно пройшов традиційний щорічний фестиваль дитячої творчості «Велика пісочниця», який об’єднав всіх – найменших дошкільників Дергачівщини та керівництво району, педагогічних працівників дошкільних закладів та очільників місцевої влади, батьків дітлахів та почесних гостей заходу!

За основу фестивалю було взято надзвичайне спортивне свято, яке скоро відбудеться за участю України – чемпіонат Європи з футболу.

Саме в дитячому садку відбувається формування дитини як особистості. А кожна окрема особистість – є маленька частинка великого українського народу, його майбутнє.

Отже, діти – це справді наше майбутнє! А майбутнє – ми будуємо разом!!! І саме цей вислів є гаслом у роботі голови Дергачівської райдержадміністрації, депутата обласної ради В.М.Кацуби, який з головою Дергачівської районної ради М.І.Бушевим, були почесними гостями на святі. Всі колективи дошкільних закладів, які брали участь у фестивалі, отримали подяки відділу освіти Дергачівської РДА та подарунки від міського, селищних та сільських голів, а кожна дитина та дитячі колективи отримали подарунки від голови Дергачівської РДА.

На свято дитячої творчості завітала, також, сама найкраща вихователька світу – чарівна та ідеальна Мері Попінс. А допомагали їй герої мультфільму про Простоквашине – кіт Матроскін та пес Шарик.

Святково та урочисто відкрили фестиваль маленькі барабанщики з Дергачівського ДНЗ «Лелеченька»!

Всі присутні в залі з великим задоволенням спостерігали за виступом «веселого диригента» та його оркестру з віночком українських пісень з Солоницівського НВК «Перлина»!

Заворожували своїми виступами маленькі спортивні танцюристи з Солоницівського ДНЗ « Веселка» та Вільшанського ДНЗ «Світанок».

Маленькі «хмаринки» з Солоницівського ДНЗ «Веселі чоловічки» своїм таночком та піснею запросили на свято справжній « Дощик» у виконанні краплинок з Подвірського НВК. А дітвора з Дергачівського НВК №1 таночком «Сонячні промінчики» принесли усім весняний настрій та тепло.

На свято навіть завітали справжні «слобожанські сувеніри», які причимчикували з Руськолозівського ДНЗ « Волошка». Веселі та красиві чашечки були так всім до вподоби, що їх проводжали гучними оплесками стоячи!

Спортивну тематику свята продовжили вихованці Березівського ДНЗ « Берізка» піснею « Мама, тато і я – спортивна сім’я».

Фінальним номером фестивалю була спортивна композиція у виконанні вихованців, вихователів та батьків Солоницівського НВК «Перлина» під прем’єру пісні «Футбол» в авторському виконанні.

А в кінці їх виступу, як на кожному дорослому святі, звучав Гімн Дергачівщини, у виконанні вихованців Солоницівського клубу «Орлятко».

Справжнім весняним розмаїттям кольорових кульок та срібними бризками феєрверку завершилося це прекрасне дійство! Радість заповнювала дитячі душі, світилися від гордості за своїх дітей і вихованців очі у батьків та вихователів. Отримали величезне задоволення та заряд позитивних емоцій керівники району та органів місцевого самоврядування.

Тож, шановні дорослі!!! Будуймо разом чудову країну!!!Де мрії не сни, а реальне життя! На Дергачівщині кожну дитину – давайте вести по дорозі добра!!!

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua