24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Змагання обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятувальник

13.04.2012

Змагання обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятувальникСтало доброю традицією проводити в нашому районі фестиваль дружин юних пожежних та знавців пожежно-рятувальної справи, багато років лунає гасло фестивалю "Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває". За цей час тисячі наших школярів стали гуртківцями Дружин юних пожежних-рятувальників, вивчали правила протипожежної безпеки та активно їх пропагували.

І ця справа дає позитивні результати – в країні, і зокрема в нашому районі знизився рівень дитячого травматизму на пожежах через дитячі пустощі з вогнем. Це означає, що такі фестивалі проводяться недаремно. До того ж серце радіє, коли бачиш: кожен фестиваль – це для дітей свято, яке вони ніколи не забудуть.

11 квітня в районному будинку культури пройшли зональні змагання обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятувальників, в якому взяли участь команди із 6 районів області – Богодухівського, Валківського, Дергачівського, Золочівського, Коломацького та Краснокутського. Розпочався конкурс зверненням до юних рятувальників представника Дергачівської РДА Картишева С.В. та начальника Дергачівського районного відділу ГУ МНС України в Харківській області Руцького М.М., які привітали учасників фестивалю, розповіли про нелегку працю рятувальної служби, побажали успіхів в конкурсах та безпечного дитинства.

Фестиваль розпочався виступом агітбригад на тему «Людина в надзвичайній ситуації», команди продемонстрували відмінні знання, показали своє вміння вчасно прийти на допомогу в біді. При цьому вони були артистичні кмітливі та винахідливі. Під час проведення конкурсу на краще вміння надавати першу допомогу потерпілим, який проводили працівники районної лікарні, та вікторини «Знавці пожежно-рятувальної справи» учасники показали свої знання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, дій у випадку виникнення та запобігання надзвичайних ситуацій в повсякденному житті.

Конкурсна комісія у складі начальника відділу пропаганди і масових заходів Харківського обласного благодійного фонду «Пожежна безпека» Пуляєвої Ю.Я., начальника сектору пропаганди та інформаційних технологій ГУ Держтехногенбепеки Харківській області Шукшиної І.В., заступника директора Харківського обласного центру молоді Бикової Ю.Ю. підвела підсумки двох конкурсів і визначила переможців – 1 місце в наполегливій боротьбі виборола команда Дергачівського району, 2 місце – команда Богодухівського району, 3 місце отримала команда Золочівського району. Всі команди отримали почесні грамоти та призи від Харківського обласного благодійного фонду «Пожежна безпека» та частування від спонсорів свята ФОП Гриненко та ТОВ «ПК Альянс». Особлива вдячність за проведення заходу працівникам районного будинку культури.

Вітаємо переможців – команду учнів Пересічанської загальноосвітньої школи – Єфімова Валентина, Тєрєхова Дениса, Шевченко Наталю, Зінченко Наталю,Суляк Аліну, Чалу Аліну та керівника команди Святенко Аллу Олександрівну, які будуть представляти наш район у фінальних змаганнях. Дякуємо за участь всі команди , які підготувалися і взяли участь у фестивалі. Адже результат цієї роботи – безпечне життя та здоров’я наших дітей, а це найголовніше!

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua