24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Пройшов фінал відкритого районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти»

09.04.2012

Пройшов фінал відкритого районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти»Для юних учасників Дергачівщини та Харківської області 8 квітня в Дергачівському районному Будинку культури відбувся фінал відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти».

Фестиваль започаткований відділом культури і туризму Дергачівської райдержадміністрації та районним Будинком культури вже п’ятнадцять років проходить за підтримки Дергачівської районної державної адміністрації та районної ради. Проводиться він з метою виявлення нових талановитих виконавців, підвищення художньої майстерності виконавців, залучення до вокального, хореографічного, естрадного мистецтва обдарованих дітей та молоді, сприяння їх подальшому професійному самовизначенню, вдосконалення форм та методів культурно-просвітницької роботи, розширення творчого спілкування. Відкритий районний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти», щорічно, збирає дітей та підлітків віком від 4 до 18 років. Виконавці змагаються в трьох номінаціях: вокал (соло, дует, тріо, ансамблі), хореографія (бальний, народний, естрадний танок), оригінальний жанр. Рівень підготовки фестивалю-конкурсу, як і рівень підготовки майстерності учасників – зростає з кожним роком. Цього року в творчому марафоні прийняли участь конкурсанти з Дергачівського, Харківського, Сахновщанського, Ново-Водолажського, Богодухівського, Золочівського районів Харківської області, м. Харків та м. Орел Російської федерації.

Пройшов фінал відкритого районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти»За участь у фіналі змагались більше тисячі дітей, перемога конкурсантам давалась нелегко, але до фіналу дійшли найкращі 300 учасників. Визначило переможців авторитетне журі, до складу якого ввійшли:

  • Сорочук Ярослав Ярославович – голова журі, заслужений діяч мистецтв України, головний диригент Харківського академічного театру музичної комедії;
  • Стройнова Ніна Миколаївна – начальник відділу мистецтв,культурно просвітницької роботи управління культури і туризму Харківської обласнойдержавной адміністрації;
  • Откидач Володимир Миколайович – доктор мистецтвознавства, професор Харківської державної академії культури;
  • Олешко Лариса Володимирівна – заслужений працівник культури України, директор Малоданилівської школи естетичного виховання;
  • Дьоміна Ольга Юріївна – викладач естрадного вокалу вищої категорії, солістка Орловської державної філармонії;
  • Ковалівська Олена Іванівна – член правління Харківського відділення національного союзу хореографів України, Відмінник освіти України викладач-методист хореографії Харківського училища культури, керівник ансамблю народного танцю «Закаблуки».

Пройшов фінал відкритого районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти»Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» зігріває душі дітей та молоді, збирає юні таланти і всіх тих, чиї серця готові надати допомогу майбутнім зіркам.

Хвилювання перед фіналом, уточнення всіх деталей, репетиції – все це тепер позаду. Свій екзамен творчі колективи здали на «відмінно».

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua