18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Прийом громадян заступником голови Харківської облдержадміністрації І. М. Шурмою

05.04.2012

прийом громадян заступником голови Харківської облдержадміністрації І. М. Шурмою3 квітня 2012 року до Дергачівського району завітав з робочим візитом заступник голови Харківської обласної державної адміністрації І. М. Шурма.

У рамках робочого візиту І. М. Шурма спільно з обласним та районним керівництвом провів особистий прийом громадян.

В заході також взяли участь голова Дергачівської районної ради М. І. Бушев, голова Дергачівської райдержадміністрації В. М. Кацуба, Дергачівський міський голова О. В. Лисицький, головний лікар комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» Д. Ю. Дончак, начальник управління праці та соціального захисту населення Дергачівської райдержадміністрації О. С. Кузьменко, начальник управління Пенсійного фонду в Дергачівському районі Л. Г. Гладир, директор Дергачівського районного центру зайнятості О. Ф. Єлісеєнко, начальник служби у справах дітей Дергачівської райдержадміністрації О. І. Власенко. У ході особистого прийому І. М. Шурма разом з керівниками району розглянув звернення громадян з питань надання матеріальної допомоги на лікування, отримання кредиту на відкриття та ведення власної справи, фінансування реконструкції дитячого будинку, а також щодо перспектив реформування охорони здоров’я у Дергачіському районі.

По закінченні прийому громадян, згідно з форматом зустрічі, заступник голови облдержадміністрації відвідав будівництво Дергачівської районної поліклініки, ознайомився з ходом реконструкції дитячого будинку, а також дізнався про стан справ в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації і в Дергачівській центральній районній лікарні.

І. М. Шурма та обласне керівництво залишилися задоволеними станом справ у Дергачівському районі та побажали керівництву району успіхів у реалізації запланованих проектів.

Источник: www.rayrada.gov.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua