24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

І з’їзд голів вуличних і будинкових комітетів Дергачівського району

31.03.2012

І з’їзд голів вуличних і будинкових комітетів Дергачівського району30 березня у районному Будинку культури відбувся І з’їзд голів вуличних і будинкових комітетів Дергачівського району. В роботі з’їзду брали участь голова райдержадміністрації В.М. Кацуба, голова районної ради М.І. Бушев, перший заступник голови обласної ради Олешко О.П., голови вуличних і будинкових комітетів, голови місцевих органів самоврядування, депутати місцевих та районної рад і всі небайдужі до питань благоустрою Дергачівщини.

Всім делегатам з’їзду були роздані матеріали з’їзду: резолюція з’їзду, пам’ятка про проведення двомісячника з благоустрою території, екземпляр районної газети «Вісті Дергачівщини» з розпорядження голови райдержадміністрації «Про проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території», а також програма районного соціального проекту «Зробимо наш район квітучим» з наборами насіння квітів.

На з’їзді обговорювалися питання з впровадження проекту «Зробимо наш район квітучим»; намічені першочергові кроки в благоустрою територій населених пунктів району. За підсумками обговорення було прийнято резолюцію І з’їзд голів вуличних і будинкових комітетів.

По закінченню для присутніх з концертом виступили колективи районного будинку культури.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua