21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

У форматі конструктивного діалогу

27.03.2012

У форматі конструктивного діалогу23 березня у приміщенні Дергачівської районної державної адміністрації за участю керівництва районної державної адміністрації, податкової інспекції , правоохоронних органів, представників обласних та районних громадських організацій роботодавців, керівників підприємств та підприємців відбулася розширена конференція на тему „Взаємодія між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, контролюючими органами та бізнесом. Розвиток та підтримка малого та середнього бізнесу в Дергачівському районі.

На початку зустрічі перед присутніми виступив перший заступник голови Дергачівської РДА Геннадій Юрійович Лазарєв, який відзначив, що всі присутні на зустрічі – партнери, одні – наповнюють бюджет, інші – дають робочі місця. Всі повинні працювати на розвиток держави та свого регіону. Ключовою умовою становлення та розвитку малого підприємництва на районному рівні є перш за все прозорість, доступність, відкритість та простота всіх адміністративно-дозвільних процедур, які регламентують аспекти ведення малого бізнесу. Дергачівський район – один з найкрупніших районів Харківської області, має достатньо розвинену виробничу та соціальну інфраструктуру. У порівняні з минулим роком обсяги промислового виробництва зросли на 154,7%. Зростання обсягів вдалося забезпечити за рахунок плідної роботи таких підприємств, як ТОВ „Харківська ТЕЦ -5"», ТОВ «Амкор ТОББАКО Пекеджинг Україна», Солоницівський філіал ТОВ «Кроно-Україна», ТОВ «Ликеро-водочный завод» Арго», ТОВ НВП «Пакс», ТОВ «Эдельвейс», ТОВ «Курязький завод силікатних виробів», ТОВ «Юніпласт», ТОВ «Слобожанський миловар».

Разом з тим , в районі активно розвивається малий та середній бізнес, відкриваються нові підприємства, створюються нові робочі місяця. З метою створення сприятливих умов для отримання суб’єктами господарювання документів дозвільного характеру з 2005 року в районі діє „Єдиний дозвільний офіс".

Виступаючи перед учасниками заходу начальник Дергачівської МДПІ Олег Угровецький відмітив, що податківці району особливу увагу приділяють налагодженню партнерських відносин з платниками податків. Великі сподівання сьогодні покладаються на Податковий кодекс, який чітко регулює та визначає права і обов’язки платників податків та органів ДПС, знижує податкове навантаження та зменшує людський фактор впливу на господарську діяльність з боку контролюючих органів. «Сьогодні ми створюємо для платників податків такі умови, які б заохотили їх працювати відкрито, в рівних конкурентних умовах вести свій бізнес. Для надання якісних та своєчасних податкових послуг, покращення податкового сервісу в Дергачівській МДПІ до 1 травня буде створено Центр по обслуговуванню платників податків. Ми повинні й надалі робити кроки назустріч один одному, дослухатися до нагальних проблем і спільними зусиллями їх вирішувати. Від нашої плідної співпраці виграють тільки держава і суспільство»,- наголосив начальник податкової.

Підсумком зустрічі стало спільне рішення щодо подальшого плідної співпраці між владою та бізнесом та підписання Плану спільних дій на 2012рік.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua