21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Заходи з профілактики туберкульозу

27.03.2012

Заходи з профілактики туберкульозуВ Дергачівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тривають заходи з профілактики туберкульозу серед молоді, дітей, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

23 березня 2012 року в приміщенні Солоницівського ВМ Дергачівського РВ ГУМВС України в Харківській області пройшов черговий захід спрямований на формування у молоді, яка засуджена до покарань без позбавлення волі, свідомого та поважливого ставлення до здоров’я.

У заході взяли участь районний лікар-фтизіатр Ярова Любов Володимирівна, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Черкашина Наталія Олексіївна, старший інспектор Дергачівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту з питань виконання покарань в Харківській області Бологова Вікторія Миколаївна, начальник відділення дільничних інспекторів Солоницівського ВМ Дергачівського РВ ГУМВС Стріляний Олексій Іванович старший дільничний інспектор Солоницівського ВМ Дергачівського РВ ГУМВС Шестова Олена Василівна та гості: завідуюча відділенням Харківського обласного тубдиспансеру Боровок Наталя Миколаївна та науковий співробітник інституту туберкульозу м. Київ Процик Любомир Миронович.

Учасники зустрічі розглянули основні питання туберкульозу, ситуацію у світі та районі, джерела інфекції, основні прояви хвороби, групи ризику захворювань, перспективи раннього виявлення та лікування, можливість своєчасного обстеження на туберкульоз у Дергачівському районі.

У бесіді взяли участь вісімнадцять осіб, які перебувають на обліку в Дергачівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту з питань виконання покарань в Харківській області.

Учасники заходу відзначили необхідність тісної співпраці між суб’єктами соціальної роботи в здійсненні заходів щодо попередження розповсюдження туберкульозу та продовження в Дергачівському районі проекту «Покращення діагностики та лікування туберкульозу серед груп високого ризику у сільській місцевості та у малих містах України», в якому беруть участь Дергачівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Дергачівська районна центральна лікарня.

Діяльність проекту надасть можливість розробити та апробувати модель виявлення серед клієнтів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді осіб з симптомами туберкульозу та направлення їх на діагностику до закладів первинної медико-санітарної допомоги.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua