18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Обласний семінар у Малоданилівському ліцеї.

24.03.2012

Обласний семінар у Малоданилівському ліцеї.На базі Малоданилівського ліцею був проведений обласний постійно діючий науково-методичний семінар для чителів, які викладають спеціальний (факультативний) курс «Православна культура Слобожанщини» у базових ЗНЗ районів міст) області «Методологічні основи викладання навчального курсу «Православна культура Слобожанщини» у 5-6-х класах».

Семінар був підготовлений і проведений на високому науково-методичному рівні. В рамкахзаходу були проведені майстер-класи з проведення уроків спеціального (факультативного) курсу «Православна культура Слобожанщини» М. Татариновим, завідувачем Центру методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Н.В. Шаповал, вчителем Малоданилівського ліцею.

49 учасників семінару з усіх районів Харківської області отримали приємні враження та поповнили свої знання з викладання спеціального (факультативного) курсу «Православна культура Слобожанщини».

Покидаючи ліцей, учасники семінару подякували директору С.П. Катасоновій за високий рівень у підготовці та проведенні семінару і створенні системи роботи з викладання предметів духовно-морального спрямування.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua