Поиск по сайту:

Новости

16 березня поблизу с. Замірці відбулися районні змагання з лижних гонок.

22.03.2012

16 березня поблизу с. Замірці відбулися районні змагання з лижних гонок.16 березня поблизу с. Замірці відбулися районні змагання з лижних гонок. Незважаючи на часті малосніжні зими, тренерський склад ДЮСШ максимально використовує сприятливі погодні умови для занять на лижах.

Цей вид входить до районної Спартакіади начальних закладів. В змаганнях взяли участь 8 навчальних закладів, понад 50 учасників. Організатори змагань підготували для дітей цікаву дистанцію, місця для відпочинку, гарячий чай. Останнім морозним днем березня діти виявили найсильніших лижників району. Переможцями стали Коробкін Віталій і Покусай Аліна з Дергачівського НВК №1. В командній першості 1 місце здобув Дергачівський НВК №1, 2 місце у гімназії №3 м. Дергачі, 3 місце здобули учні Солоницівського колегіуму №1.

Саме ці заклади ведуть відчайдушну боротьбу за призові місця Спартакіади.

Діти завдячують начальнику районного відділу освіти Дергачівської рда Малиніній Т. В. за придбані для ДЮСШ сучасні лижі. Це дало змогу провести на них районні змагання з лижних гонок і в подальшому розвивати цей цікавий вид спорту.