24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Ми за життя без туберкульозу!

21.03.2012

ми за життя без туберкульозу!З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом та Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз 20 березня Дергачівським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді проведено низку заходів, зокрема інформаційно-профілактичний відеолекторій та бесіду для молоді, яка засуджена до покарань без позбавлення волі, та перебуває на обліку в Дергачівському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту з питань виконання покарань в Харківській області.

Молоді люди мали змогу розширити свої знання про шляхи зараження, симптоми, профілактику та лікування туберкульозу, отримали статистичні дані поширення цієї хвороби у Харківській області та Дергачівському районі. Учасники заходу переглянули фільм «Мікроскопічні вбивці: ТУБЕРКУЛЬОЗ», обговорили питання запобігання розповсюдженню соціально-небезпечної хвороби.

У заході взяли участь 15 осіб, серед яких розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали (буклети, плакати). Учасників заходу турбували ряд питань, що свідчить про актуальність теми та здатність провідного спеціаліста центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шаповал А.М. донести потрібну інформацію до слухачів, зосередити увагу молоді на необхідності бути відповідальними та вимогливими до себе у будь-якій життєвій ситуації.

Окремо слід зазначити, що Дергачівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бере участь у проекті «Покращення діагностики та лікування туберкульозу серед груп високого ризику у сільській місцевості та у малих містах України», підготовленим міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»( LHSI), впровадження якого в Дергачівському районі підтримала Дергачівська районна державна адміністрація. Основною метою проекту є покращення діагностики туберкульозу та забезпечення дотримання режиму лікування серед груп високого ризику щодо захворювання на туберкульоз в сільській місцевості та малих містах України, супроводження випадку туберкульозу серед визначених категорій населення.

Проектом підтримується робота команди у складі керівника, соціального працівника, фтизіатра/медичного працівника. Основним досягненням проекту стане розробка та апробація моделі переадресації клієнтів соціальних служб з симптомами туберкульозу на діагностику до закладів первинної медико-санітарної допомоги.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua