21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Зі святом житлово-комунального господарства та побутового обслуговування

15.03.2012

Зі святом житлово-комунального господарства та побутового обслуговування14 березня 2012 року за участю голови Дергачівської районної ради Бушева М.І. та голови Дергачівської райдержадміністрації Кацуби В.М. в залі засідань Дергачівської районної ради відбулася зустріч з представниками житлово-комунального господарства та побутового обслуговування з нагоди професійного свята.

Керівники району відзначили, що робота працівників житлово-комунального господарства – непроста, але вони виконують важливу місію – створюють належні умови для проживання дергачівців, вирішують побутові негаразди та побажали присутнім міцного здоров’я, достатку, злагоди, благополуччя та всіляких земних щедрот.

Кращих працівників галузі було нагороджено грамотами начальника Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Головного управління економіки облдержадміністрації і голови обласного комітету галузевої профспілки, грамотами і подяками голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua