24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Зустріч з головами обласних громадських організацій

15.03.2012

зустріч з головами обласних громадських організацій14 березня у приміщенні відділу освіти райдержадміністрації відбулася зустріч голови обласної організації ветеранів України Хиневича А.П., голови обласної організації «Союз Чорнобиль України» Воліка А.І., начальника управління внутрішньої політики облдержадміністрації Зінченка В.А. з активом районної ветеранської організації, головами районних організацій «Союз Чорнобиль України» Праском О.І., головою районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Кузьменком О.С. Метою заходу було знайомство з роботою організацій ветеранів, «чорнобильців» та «афганців», їх потребами та дієвою допомогою з боку обласних громадських організацій.

Голова райдержадміністрації Кацуба В.М. і голова районної ради Бушев М.І. розповіли гостям про проекти, що реалізовуються в районі.

Заступник начальника відділу освіти Сінюгіна В.І. познайомила присутніх з проектом районної молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини», який було здійснено до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Голови первинних ветеранських організацій поділилися своєю щоденною роботою, планами на майбутнє та наголосили, що саме завдячуючи тісній співпраці з керівництвом райдержадміністрації та райради є вагомі результати.

Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері. Гості отримали відповіді на всі питання, а ще побажання фінансової підтримки первинних організацій та запрошення відвідати урочистості з нагоди 25-ї річниці заснування районної організації ветеранів України.

Гості подякували за прийом і пообіцяли обов’язково приїхати щоб звітувати про виконані побажання.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua